Kontakt Total Events Total Events Dane techniczne Zdjęcia Filmiki Marki Kucharze Telewizja Partnerzy Pytania i odpowiedzi Prasa Kontakt    World Press Movie COS

COS TORWAR jest jedną z największych hal widowiskowo - sportowych w Warszawie, usytuowaną niedaleko ścisłego centrum u zbiegu głównych tras komunikacyjnych. Należąca do Centralnego Ośrodka Sportu hala została w pełni zmodernizowana w 1999 roku i jest dziś idealnym miejscem do organizacji różnego typu zawodów sportowych, koncertów, wystaw, targów, konferencji, bankietów czy też imprez firmowych.
Dinner In The Sky organizowany przez firmę Total Events jest unikalnym wydarzeniem adresowanym do każdego, kto chce zmienić zwykły posiłek lub spotkanie w magiczną chwilę, która wywrze niesamowite wrażenie na Twoich gościach!

Zjedz śniadanie w chmurach, lunch w chmurach, pij koktajle w chmurach, spotykaj się w chmurach, serfuj po internecie na wysokościach… nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni.

Dinner In The Sky

Dinner In The Sky odbywa się przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów nad ziemią. Całe wydarzenie nadzorują i przygotowują najlepsi specjaliści z branży. Nasz Belgijski partner Bunji Fun, jest światowym liderem w tego typu wydarzeniach.

Dinner In The Sky zapewnia jednorazowo 22 miejsca przy stole w trakcie jednej sesji oraz pięcioro członków obsługi po środku (m.in.: kucharz, kelner, animator). W wydarzeniu może wziąć udział 350 osób (w ciągu godziny możliwe są dwie sesje w zależności od wymagań Klienta).

Dinner In The Sky jest wydarzeniem, które możemy zorganizować praktycznie wszędzie: pole golfowe, rynki miast, miejskie parki, ogrody pałacowe, stadiony, hotele.

Dinner In The Sky oferuje wyjątkowy i oryginalny sposób na prezentację loga Klienta, które jest umieszczone tuż pod spodem platformy..

Dinner In The Sky jest produktem firmy Total Events, realizowanym na indywidualne potrzeby Klienta. Nasze zasady można streścić w dwóch słowach: Wyjątkowość i Bezpieczeństwo.

Chcemy dostarczać naszym klientom niesamowitych wrażeń przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, dlatego też stalowa konstrukcja spełnia wymagania normy 4112 z 1983 roku, potwierdzone przez TUV Rheinland

Nasze dążenie do zapewnienie bezpieczeństwa jest pewnie jedną z przyczyn z powodu których Dinner In The Sky jest wydarzeniem prestiżowym, które zostało docenione w ponad 30 krajach takich jak: USA, Kanada, Anglia, Francja, Portugalia,...