Kontakt Total Events Total Events Dane techniczne Zdjęcia Filmiki Marki Kucharze Telewizja Partnerzy Pytania i odpowiedzi Prasa Kontakt    World Press Movie COS

COS TORWAR jest jedną z największych hal widowiskowo - sportowych w Warszawie, usytuowaną niedaleko ścisłego centrum u zbiegu głównych tras komunikacyjnych. Należąca do Centralnego Ośrodka Sportu hala została w pełni zmodernizowana w 1999 roku i jest dziś idealnym miejscem do organizacji różnego typu zawodów sportowych, koncertów, wystaw, targów, konferencji, bankietów czy też imprez firmowych.Pytania i odpowiedzi

Toaleta
Dla organizatora
Miejsce przy stole
Certyfikaty


Toaleta

Jak w zwykłej restauracji, prosisz kelnera o wskazanie, gdzie znajduje się toaleta i platforma opuszczana jest na dół w mniej niż jedną minutę.
Dla organizatora

Miejsce?

Jako organizator będziesz musiał zadbać o:
Przestrzeń 30 x 15 metrów dostępnej dla dźwigu i ciężarówki z przyczepą. W razie problemów ze znalezieniem właściwego miejsca skontaktuj się z nami. Pomożemy w poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji.

Catering?

Catering nie jest wliczony w cenę, łączna kwota będzie zależała od wariantu jaki zostanie wybrany (jak rozplanowane zostanie 8 godzin np.: 1 posiłek VIP lub kilkanaście półgodzinnych sesji degustacyjnych/ koktajlowych oraz jaki rodzaj jedzenia zostanie wybrany dla gości).

Czy można mieć własny catering ?

Tak, można. Jeżeli będzie potrzebne wsparcie z naszej strony, chętnie wspomożemy w kontaktach z profesjonalnymi firmami cateringowymi.

Ilu osób może znajdować się wewnątrz stołu ?
Po środku stołu znajdują się 3 miejsca przeznaczone dla personelu. Dlatego też w zależności od wymagań Klienta wewnątrz platformy może znajdować się np: kucharz, kelner, animator eventu, fotograf lub inna osoba, która zostanie wyznaczona przez Klienta.

Czy firma cateringowa może używać ognia do gotowania ?
Nie, nie jest to dozwolone wg zasad bezpieczeństwa obowiązujących na platformie. Aczkolwiek jest możliwe korzystanie z urządzeń elektrycznych. Dozwolony jest również gazowy grill.

Jakiego rodzaju jedzenie może być serwowane ?
Nie ma sztywnego menu. Nasi klienci zamawiają potrawy od sushi po homary, od tradycyjnych przekąsek po wykwintne obiady. Menu jest ograniczone tylko ofertą wybranej firmy cateringowej oraz budżetem.
Miejsce przy stole

Ile osób może zasiąść przy stole?

Maksymalna liczba osób biorących udział w pojedynczej sesji to 22.

Ile sesji może zostać przeprowadzonych w ciągu 8 godzin?
W ciągu 8 godzin jesteśmy w stanie przeprowadzić 14 podnoszeń półgodzinnych bądź 7 podnoszeń trwających godzinę. Wszystko w zależności od rodzaju wydarzenia jakie miałoby się odbyć na naszej platformie (konferencja prasowa, kolacja, promocja produktu, szkolenie, itp.).Jeżeli chodzi o ilość osób to jesteśmy w stanie zorganizować event dla 22 bądź 350 osób.

Czy są limity wieku, od którego można wziąć udział w imprezie ?

Uczestnictow w Dinner In The Sky nie jest uzależnione od wieku lecz od wzrostu uczestnika. Musimy mieć możliwość zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa, dlatego minimalny wzrost to 150 cm.